Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скандальна Корчак за місяць отримала понад сто тисяч гривень "оздоровчих"

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Корчак

  Минулого місяця Наталія Корчак, яка є головою Національного агентства з питань запобігання корупції, отримала більше 211 тисяч гривень заробітної плати.

  1989_1507554407_korchak.jpg (53.83 Kb)

  Така інформація присутня у відповіді НАПК на інформаційний запит.

  Зокрема, у вересні поточного року сума заробітної плати Корчак склала 211 тисяч 946 гривень 38 копійок. З них 23 тисячі 177 гривень - оклад, 11,6 тисяч гривень - надбавка за вислугу років, 23,2 тисячі гривень - надбавка за інтенсивність праці, 43,2 тисячі гривень - оплата за період відпустки. Більше того, очільниця НАПК заробила 3,5 тисячі гривень за роботу, якою передбачено доступ до державної таємниці. Із державного бюджету голові НАПК було виплачено 107,2 тисячі матеріальної допомоги на оздоровлення. У відомстві також зазначили, що заробітна плата представників агентства Олександра Скопича і Олександра Серьогіна за перший місяць осені становила 47,4 тисяч і 73,9 тисячі гривень відповідно.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ готовий надати Україні транш за двох умов

  Нагадаємо, що Національне агентство по запобіганню корупції повідомило про помилку в електронній декларації очільника Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова за 2015 рік.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми