Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У Росії хочуть відмовитися від біткоіна

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: біткоін

  Банк Росії разом з іншими органами влади будуть блокувати доступ росіян до сайтів, де можна купити криптовалюти, включаючи сайти бірж, які торгують Bitcoin.

  4422_22.jpg (75.13 Kb)


  “Ми проводимо з Генпрокуратурою роботу з закриття зовнішніх сайтів, які дають можливість нашим громадянам купувати такого роду активи”, – сказав перший заступник голови ЦБР Сергій Швецов.

  “У нас є в Росії процедура відключення сайтів, ми по цій процедурі і діємо… Таких сайтів зараз багато… По кожному сайту окреме рішення, це постійна робота з блокування шкідливих сайтів, які втягують російських громадян у фінансові піраміди”, – додав він.

  Пан Швецов уточнив, що такі сайти можуть бути зареєстровані в будь-якій юрисдикції, влада РФ в силах заблокувати доступ до таких сайтів, передає Reuters.

  “Ми доступ можемо обмежувати, ні до біржі, а до сайту. Якщо біржа має сайт і торгує такого роду інструментами, то так, доступ обмежимо”, – уточнив банкір.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріст цін перевершує всі прогнози

  “Некваліфіковані інвестори не повинні обслуговуватися нашими профучасниками, іноземними провайдерами, в цьому сегменті… Ми говоримо про придбання під інвестиційні цілі. Якщо людина або компанія використовують платформу і повинні з цією платформою розраховуватися Bitcoin, заради бога. Ми говоримо про те, що це не повинно бути об’єктом інвестування”, – пояснив заступник голови ЦБ РФ.

  “Ритейл набуває простими способами, ті кому треба і хто робить на цьому бізнес, не матимуть обмежень це зробити, світ так влаштований, що регулятор закриває полегшений доступ, але 100% заблокувати це неможливо і ніхто цим не займається”, – сказав він.

  ЦБР зберігає негативне ставлення як до обігу криптовалют на території Росії, так і до торгівлі похідними інструментами на криптовалюти на російських біржах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми