Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У Росії хочуть відмовитися від біткоіна

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: біткоін

  Банк Росії разом з іншими органами влади будуть блокувати доступ росіян до сайтів, де можна купити криптовалюти, включаючи сайти бірж, які торгують Bitcoin.

  4422_22.jpg (75.13 Kb)

  “Ми проводимо з Генпрокуратурою роботу з закриття зовнішніх сайтів, які дають можливість нашим громадянам купувати такого роду активи”, – сказав перший заступник голови ЦБР Сергій Швецов.

  “У нас є в Росії процедура відключення сайтів, ми по цій процедурі і діємо… Таких сайтів зараз багато… По кожному сайту окреме рішення, це постійна робота з блокування шкідливих сайтів, які втягують російських громадян у фінансові піраміди”, – додав він.

  Пан Швецов уточнив, що такі сайти можуть бути зареєстровані в будь-якій юрисдикції, влада РФ в силах заблокувати доступ до таких сайтів, передає Reuters.

  “Ми доступ можемо обмежувати, ні до біржі, а до сайту. Якщо біржа має сайт і торгує такого роду інструментами, то так, доступ обмежимо”, – уточнив банкір.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріст цін перевершує всі прогнози

  “Некваліфіковані інвестори не повинні обслуговуватися нашими профучасниками, іноземними провайдерами, в цьому сегменті… Ми говоримо про придбання під інвестиційні цілі. Якщо людина або компанія використовують платформу і повинні з цією платформою розраховуватися Bitcoin, заради бога. Ми говоримо про те, що це не повинно бути об’єктом інвестування”, – пояснив заступник голови ЦБ РФ.

  “Ритейл набуває простими способами, ті кому треба і хто робить на цьому бізнес, не матимуть обмежень це зробити, світ так влаштований, що регулятор закриває полегшений доступ, але 100% заблокувати це неможливо і ніхто цим не займається”, – сказав він.

  ЦБР зберігає негативне ставлення як до обігу криптовалют на території Росії, так і до торгівлі похідними інструментами на криптовалюти на російських біржах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми