Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Мільярдер дав пораду з реалізації обов'язкового базового доходу

 • Джерело: hightech.fm.  → Ключові теги: фінанси

  Британський мільярдер давно вважає БОД гарною ідеєю для держав. На його думку, це допоможе людям почуватися вільніше, зайнятися бізнесом або творчістю. В цьому він солідарний з Ілоном Маском та Білом Гейтсом. В інтерв’ю BI він розповів подробиці того, як, на його думку, держави можуть впроваджувати гарантований дохід для свого населення — потрібно просто використовувати прибуток від ШІ.

  5205_virgin_25642362415_0.jpg (22.35 Kb)


  За уявленням Бренсона, коли у людини є страховка і базові гарантії, то шанс того, що вона займеться підприємництвом значно збільшується. Як приклад він наводить скандинавські країни, де рівень життя дуже високий, але люди там як і раніше продовжують відкривати нові бізнеси і намагатися поліпшити життя співвітчизників. Звернути увагу на Скандинавію потрібно ще й через її експерименти з БОД, каже Бренсон.

  Наприклад, у Фінляндії з початку року проходить експеримент з безумовними виплатами. У ньому бере участь 2000 безробітних громадян. Однак, якщо вони знайдуть роботу під час програми, їхні виплати збережуться. Засновник Virgin Group відзначає, що проект дозволяє людям братися навіть за низькооплачувану роботу. Подібний експеримент проходить і в Канаді. Він охоплює 4000 осіб.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде з цінами на бензин з нового року

  Перевагою БОД є те, що він може захистити людей від наступу ШІ. Чим помітніше розвивається ШІ, тим більше світ потребує БОД. Мільярдер вважає, що ШІ призведе до сильного збільшення багатства, але і до втрати робочих місць. Отриманий ШІ прибуток необхідно використовувати, в тому числі, і на збільшення базових фінансових гарантій для людей. У цьому випадку вирішуються відразу кілька проблем: втрата роботи через ШІ здається вже не такою страшною, люди, що мають гарантії, самі будуть створювати робочі місця. Бренсон говорить, що ШІ — це очевидний виклик для людства. Успішно подолати його допоможе підприємливість. Вона дасть нам нові робочі місця, допоможе згладити наслідки ШІ. Для цього і потрібно розвивати БОД.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми