Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Гейтс відкрив "бюджетну" платіжну систему

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Гейтс

  Благодійний фонд Bill&Melinda Gates Foundation запустив систему цифрових платежів для малозабезпечених – Level One Project. Вона надасть мільярдам людей можливість здійснювати і отримувати платежі за допомогою своїх мобільних гаманців безпечно, прозоро і швидко.

  4720_b700.jpg (47.73 Kb)


  У створенні проекту задіяна розподілена система грошових переказів Ripple, провайдер white label рішень для онлайн-платежів Dwolla, творець ПЗ для інтеграції додатків підприємства ModusBox, IT-компанія Software Group і Crosslake Technologies, передає PaySpace.

  В рамках співпраці зазначених компаній було створено ПЗ з відкритим вихідним кодом – Mojaloop. Використовуючи можливості протоколу Interledger Protocol (ILP), воно дозволить створювати загальнонаціональні платіжні платформи за участю фінансових провайдерів, урядів і операторів мобільної мережі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Накопичувальна пенсійна система: всі подробиці

  Інтеграція цих установ на одній платформі дозволить звичайним користувачам, які раніше не мали доступу до фінансових послуг, відправляти і отримувати платежі через будь-яку платіжну систему, підключену до проекту. Також вони зможуть зберігати кошти на мобільних гаманцях.

  Таким чином, ця технологія стане своєрідним мостом між мобільними мережами та постачальниками фінансових послуг. З огляду на те, що значна частина жителів без доступу до банківських рахунків, користується мобільними грошима, можливість використання цього інструменту поряд з іншими буде затребувана.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми