Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Виявили корупційну схему при підготовці до Євробачення-2017

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: корупція

  Держаудитслужба встановила факти незаконних витрат та недоотримання коштів на загальну суму 8,6 мільйона гривень під час підготовки та проведення "Євробачення-2017".

  9220_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні аудиторів на сайті ДАСУ.

  Зазначено, що ревізію у "Національній суспільній телерадіокомпанії України" було проведено за період з 24 травня до 16 серпня 2017 року.

  Зокрема, встановлено, що НСТУ здійснювала всі витрати на Євробачення відповідно до кошторису, затвердженого постановою КМУ та за рахунок визначених у ньому джерел - бюджетні кошти, надходження від продажу квитків, спонсорів, внеску ЄМС тощо. Власні кошти "НСТУ" на зазначені цілі не спрямовувало.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна продовжує переговори з МВФ - Гройсман

  "Аудиторам вдалося попередити незаконні витрати на загальну суму 2,8 млн грн в результаті виявлення завищених обсягів наданих послуг (робіт), які планувалися виконавцями для надання "НСТУ" та ще не були проведені по обліку "НСТУ" і не були оплачені.

  Встановлено факти незаконних витрат та недоотримання "НСТУ" коштів на загальну суму 8,6 млн грн, порушень при веденні бухгалтерського обліку та при проведенні процедур закупівель на загальну суму 468,7 млн гривень", - повідомили аудитори.

  Під час ревізії усуненно (відшкодовано) порушень на загальну суму 2,1 млн грн.

  Встановлено, що компанії-підрядники подавали на тендер некоректну інформацію, а переможці тендерів залучали субпідрядників за меншу ціну тощо. Зокрема, одне із підприємств здійснило закупку та оренду металодетекторів на суму 1,2 млн грн лише після перемоги у тендері, надавши їх в оренду на два тижні ПАТ "НСТУ" вже за 2,7 млн гривень.

  "Половину витрачених коштів (250 млн грн із 522 млн грн) спрямовано закордонним компаніям, яких перевірити практично неможливо", - додали у ДАСУ.

  Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, які нададуть оцінку діям окремих посадових осіб ПАТ "НСТУ", що були відповідальні за організацію та проведення "Євробачення-2017", зазначили аудитори.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми