Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Які область найбільш привабливі для інвестицій

  • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: інвестиції

    Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська і Закарпатська області очолили рейтинг регіонального індексу ділового клімату.

    2269_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

    Про це йдеться в матеріалах Інституту економічних досліджень і політичних консультацій.

    Рейтинг є частиною “Щорічної оцінки ділового клімату”, який ІЕД підготував в 2016 і 2017 роках. Рейтинг регіонального індексу ділового клімату для всіх областей України склали на основі опитування підприємців за 4 критеріями: якість ділового середовища, поточна бізнес активність, довготривала бізнес активність і оцінка основних 3 регуляторних процедур (реєстрації, податкового адміністрування, перевірок).

    Перше місце серед регіонів зайняла Вінницька область. Це єдина область України, де підприємці позитивно оцінили поточний стан ділового середовища. Також у Вінницькій області зафіксовані найвищі довгострокові очікування серед всіх регіонів України.

    У топ-5 також увійшли 4 області Західної України: (2 місце) Львівська та (3) Рівненська з високими довгостроковими очікуваннями (4) Тернопільська з високим рейтингом регуляторних процедур та (5) Закарпатська з дуже помірним бізнес оптимізмом і суттєвим покращенням якості регуляторних процедур.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна продовжує переговори з МВФ - Гройсман

    Найгірші результати зафіксовані для Харківської області (25 місце) з низькою оцінкою ділового середовища, Луганської області (24), де індекс регуляторних процедур виявився вищім, ніж в Харківській області і Донецькій області (23) з низькою поточною діловою активністю.

    Підприємці міста Києва (17) прискіпливі до ділового середовища і мають помірні очікування. Єдиною областю, де песимістів більше, ніж оптимістів, є Чернівецька. Вона посіла 21 місце з 25 областей.

    Три чверті підприємців віком до 35 років працюють в сфері послуг, торгівлі або ремонту. Більшість з них (80%) очікують інформаційної підтримки від держави – створення інфо-ресурсу, де можна було б дізнатися про правила та умови ведення бізнесу. Це перше місце в рейтингу очікуваних реформ.

    Молоді підприємці більш оптимістичні у порівнянні зі старшим поколінням. 17% молодих підприємців (проти 7% старших) вважають, що діловий клімат в Україні є хорошим. І навпаки, 30% молодих підприємців (проти 47% старших) вважають діловий клімат поганим.

    Український бізнес не довіряє банківській сфері. 67% всіх малих і середніх підприємств ніколи не брали кредити у банків. В IT ця частка – 80%. Позики у знайомих – це поширений спосіб залучення фінансів для МСП, особливо в сферах транспорту і зв’язку (35%), сільського господарства (32%), торгівлі і ремонту (30%).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми