Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Штати заклала нову фіндопомогу Україні на 2018 рік

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: США, фінанси

  У проекті державного бюджету США на 2018 фінансовий рік закладена фінансова допомога для України в такому ж, якщо не в більшому розмірі, ніж у 2017-му, тому всі розмови про скорочення підтримки є політичними спекуляціями

  2354_1466617021_dollar.jpg (154.42 Kb)


  Про це повідомив посол України в США Валерій Чалий.

  "Дуже важливо, аби те, що розповсюджується у внутрішньополітичній боротьбі в Україні – стосовно начебто скорочення допомоги з боку Сполучених Штатів – не сприймалося в Україні за чисту монету. Факти говорять про інше: на сьогодні є рішення в Сенаті – виділити не менше, й навіть більше, ніж минулого року", - зауважив Чалий.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. ціни на алкоголь зростуть ще на 11%

  Він уточнив, що зараз це питання розглядається в Палаті представників.

  "Моя зустріч у Комітеті з питань асигнувань показала, що там також буде приблизно така ж цифра", - зазначив Чалий.

  У результаті, за його словами, в загальному бюджеті варто очікувати рівень підтримки не менший, ніж був прийнятий на цей рік.

  "Тобто, ми матимемо таку саму підтримку і, я думаю, вона навіть буде збільшена", - наголосив український посол.

  Він нагадав, що Україна вже має виділену допомогу в розмірі $150 млн від Пентагону на навчальні програми української армії та на сили спеціальних операцій. Чалий також зауважив, що зараз очікуються додаткові кошти на контрбатарейні радари, протимінне та контрснайперське обладнання, БПЛА та інші засоби.

  Чалий висловив сподівання на появу нових двосторонніх проектів уже наступного року у сферах літакобудування, виробництва важкої техніки, а також кібербезпеки.

  Нагадаємо, у вересні сенат США схвалив виділення 500 млн доларів для підтримки України у безпековій та оборонній сферах, а також надання нашій державі летальних озброєнь оборонного характеру.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми