Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

S&Р: співпраця МВФ та України у 2017 році припинена

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Міжнародне рейтингове агентство Standard&Рооr's вважає, що МВФ виділить Україні наступний транш лише в першому кварталі наступного року.

  5106_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  На думку аналітиків агентства, необхідною умовою для відновлення економіки України є проведення реформ і дотримання вимог програми розширеного фінансування МВФ.

  "Уряд України досяг прогресу відносно деяких реформ, однак темпи їхнього проведення невисокі, внаслідок чого наступний (четвертий) транш, швидше за все, буде отриманий не раніше першого кварталу 2018 року", - вважають в агентстві.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. різко зростуть зарплати вчителів

  Необхідні реформи стосуються політичного устрою, у зв'язку із чим їхнє проведення пов'язане з труднощами і є тривалим.

  При цьому вказано, що часу для проведення цих реформ залишається не дуже багато з урахуванням того, що наступні президентські й парламентські вибори в Україні відбудуться в 2019 році.

  Нагадаємо, що Standard&Рoor's також прогнозує більш-менш стабільний курс гривні протягом двох наступних років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми