Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гройсман більше не хоче, щоб Україна ходила з протягнутою рукою

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Гройсман

  За словами прем'єр-міністра, для цього Україна повинна направляти гроші в зростання національної економіки.

  3463_1474261664_3f6107eef66ffe.jpg (42.37 Kb)


  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що Україна може стати однією з найбільш динамічно розвиваючих країн Європи, за умови направлення грошей в підвищення якості життя людей і зростання національної економіки, інакше завжди ходитиме по світу з «простягнутою рукою».

  Про це Гройсман сказав під час Дня діалогу з парламентом та загальних зборів Асоціації міст України в Києві. «Ми маємо врешті-решт відкрити можливості розвитку національної економіки. Ми можемо бути однією з найбільш заможних країн і динамічно розвинутих країн Європи, але для цього нам потрібні відповідні зміни, не просто прийняття рішень… Ми маємо говорити про те, куди ми ресурси, які внаслідок реформ ми можемо акумулювати, будуть направлятись», - сказав він. «Ми маємо їх направляти в підвищення якості життя людей і зростання національної економіки. Інакше – ми завжди будемо ходити по світу з протягнутою рукою. Хто хоче ходити по світу з протягнутою руко? Я – ні!» - додав прем’єр-міністр. «Я бачу те, що наступного року ми можемо забезпечити більше 3% зростання національної економіки. Національний продукт створюється на територіях – там підприємства, там робочі місця, там робота людей, там місцеві бюджети, там і податки», - переконаний прем’єр-міністр. За його словами, з одного боку, необхідно створити нормальні умови в державі, а з іншого -місцеві ради мають створити нормальні умови ведення бізнесу і підприємництва, щоб правоохоронна система припинила тиснути на бізнес.

  ВВП України в другому кварталі 2017 року в річному вираженні зріс на 2,3%, у першому кварталі - на 2,5%. Інфляція в Україні в жовтні становила 1,2% до попереднього місяця та 14,6% - у річному вираженні. Кабінет міністрів України наприкінці травня погіршив прогноз зростання ВВП України в 2017 році до 1,8% з раніше прогнозованих 3%, а прогноз інфляції – до 12,9% з 8,1%, закладених у бюджеті-2017. Національний банк України прогнозує зростання ВВП в 2017 році на рівні 1,8%. Міжнародний валютний фонд у листопаді зберіг прогноз зростання економіки України в 2017 році на рівні 2% і погіршив прогноз середньорічної інфляції на 1,3 процентних пункту - до 12,8%.

  Раніше, 3 жовтня, Всесвітній банк також зберіг прогноз зростання української економіки в 2017 році на 2% за інфляції 10%. Проект держбюджету України на 2018 рік розроблений на базі середньострокової бюджетної резолюції з прогнозованими показниками зростання економіки в 2018 році на 3% за інфляції в 11%.

  ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: МВФ погіршив економічний прогноз для України  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми