Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Судді і експерти обговорили майбутнє криптовалюта в Україні

  • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: криптовалюта

    На конференції обговорили правові аспекти використання криптовалюта.

    1850_22.jpg (96.22 Kb)

    24 листопада розпочалася конференція «Правові аспекти криптовалюта в Україні», де судді, представники Національного банку та експерти обговорять правові аспекти обороту криптовалюта в Україні.

    Конференція організована Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів (ВААС), Національною школою суддів, Вищим адміністративним судом (ВАСУ) і ін.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Луснув" черговий український банк

    Зокрема, в ході конференції виступлять віце-президент ВААС Наталія Блажівська, в.о. голови ВАСУ Анатолій Завгородній, ректор Національної школи суддів Микола Оніщук, суддя КСУ у відставці, президент ВААС Олександр Пасенюк, співголова Вищої експертної ради при Раді Нацбанку Анатолій Гулей, начальник ГУ Державної фіскальної служби в Києві Людмила Демченко, народні депутати Тетяна Острикова і Олексій Мушак, а також засновник першого біткоіни-агентства в СНД і Східній Європі, один із засновників ГО Bitcoin Foundation Ukraine Михайло Чобанян.

    Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що судді й експерти проведуть дискусію щодо ролі Bitcoin в судовій практиці.

    З вітальним словом до присутніх звернулася віце-президент Асоціації адміністративних суддів Наталія Блажівська, ректор Національної школи суддів Микола Оніщук та в.о. глави ВАСУ Анатолій Завгородній.

    Наталія Блажівська зазначила, що криптовалюта є революційним інформаційно-технічним винаходом, який не використовує жодного чинного фінансового інструменту.

    Микола Оніщук заявив, що жоден об'єкт не викликав стільки дискусій, адже класичні правові інструменти тут не можуть застосовуватися.

    Президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів Олександр Пасенюк зазначив: йому приємно, що зараз стільки уваги на питання врегулювання криптовалюта звертають судді, адвокати та все юридична спільнота. Чи зможемо ми врегулювати щось в цій сфері - питання, адже це абсолютно особливий фінансовий інструмент.

    Він наголосив на важливості того, щоб інвестиції були захищені, і інвестори розуміли, що їх ніхто не відніме.

    «Ми в міністерстві вважаємо, що потрібно, в першу чергу, створити сприятливі умови для бізнесу. Первинне розміщення токенов має відбуватися в повній відповідності з законом про протидію відмиванню грошей. Ми докладемо всіх зусиль, щоб відшукати правильний алгоритм, зручний для бізнесу. Зрозуміло, що процес ICO відкриває нові можливості для економіки», - зазначив він.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві
    Біла Церква, як одне з найбільших міст Київської області, пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування. Незалежно від того, чи ви тільки п...
    Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу
    У 2025 році засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index, з капіт...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми