Фінанси. Гроші. Валюта, Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

Золотовалютні резерви Україні досягли нового рекорду

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: золото, валюта, НБУ

  Міжнародні резерви України на 1 грудня становили $ 18,91 млрд (у еквіваленті), за попередніми даними. Таким чином, з початку цього року вони зросли майже на 22%, і вже в четвертий раз обновили максимум з січня 2014 року.

  2508_im511x345-gold_ntoday_in.jpg (31.96 Kb)


  Про це йдеться в повідомленні Національного банку України.

  Як зазначається, на динаміку обсягів міжнародних резервів за минулий місяць вплинули, зокрема, надходження на користь уряду в сумі $ 670,4 млн, у тому числі $ 664 млн від розміщення облігацій внутрішньої державної позики, номінованих у валюті, а також витрати на виплати по зовнішньому боргу, а саме:

  на користь Міжнародного валютного фонду були здійснені платежі в розмірі $ 447,1 млн;

  на обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті було направлено $ 358,3 млн, у тому числі $ 18,5 млн - обслуговування облігацій зовнішньої державної позики і $ 282,2 млн - на обслуговування і погашення по облігаціях внутрішньої державної позики.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін підвищить "мінімалку" на 500 гривень у 2018

  На додаток, $ 100 млн з міжнародних резервів в листопаді було направлено на повернення запозичених в жовтні коштів по операції swap з уповноваженим банком.

  Крім того, $ 49,1 млн в минулому місяці було направлено на валютні інтервенції для згладжування надмірних коливань, викликаних тимчасовими факторами. З них $ 20 млн було продано під час інтервенцій у формі запиту щодо кращого курсу.

  У той же час, НБУ купив на міжбанківському валютному ринку $ 188 млн шляхом проведення інтервенцій у формі запиту щодо кращого курсу. Таким чином, обсяг чистої купівлі Національним банком валюти на міжбанківському ринку для поповнення резервів минулого місяця склав $ 138,9 млн.

  Станом на 1 грудня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань та поточних операцій уряду і Національного банку.

  Як повідомлялося, Міжнародні резерви України, за попередніми даними, в жовтні 2017 року зросли на $ 98 млн, або на 0,5%, і на 1 листопада склали в еквіваленті $ 18,74 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми