Фінанси. Гроші. Валюта, Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

Золотовалютні резерви Україні досягли нового рекорду

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: золото, валюта, НБУ

  Міжнародні резерви України на 1 грудня становили $ 18,91 млрд (у еквіваленті), за попередніми даними. Таким чином, з початку цього року вони зросли майже на 22%, і вже в четвертий раз обновили максимум з січня 2014 року.

  2508_im511x345-gold_ntoday_in.jpg (31.96 Kb)

  Про це йдеться в повідомленні Національного банку України.

  Як зазначається, на динаміку обсягів міжнародних резервів за минулий місяць вплинули, зокрема, надходження на користь уряду в сумі $ 670,4 млн, у тому числі $ 664 млн від розміщення облігацій внутрішньої державної позики, номінованих у валюті, а також витрати на виплати по зовнішньому боргу, а саме:

  на користь Міжнародного валютного фонду були здійснені платежі в розмірі $ 447,1 млн;

  на обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті було направлено $ 358,3 млн, у тому числі $ 18,5 млн - обслуговування облігацій зовнішньої державної позики і $ 282,2 млн - на обслуговування і погашення по облігаціях внутрішньої державної позики.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін підвищить "мінімалку" на 500 гривень у 2018

  На додаток, $ 100 млн з міжнародних резервів в листопаді було направлено на повернення запозичених в жовтні коштів по операції swap з уповноваженим банком.

  Крім того, $ 49,1 млн в минулому місяці було направлено на валютні інтервенції для згладжування надмірних коливань, викликаних тимчасовими факторами. З них $ 20 млн було продано під час інтервенцій у формі запиту щодо кращого курсу.

  У той же час, НБУ купив на міжбанківському валютному ринку $ 188 млн шляхом проведення інтервенцій у формі запиту щодо кращого курсу. Таким чином, обсяг чистої купівлі Національним банком валюти на міжбанківському ринку для поповнення резервів минулого місяця склав $ 138,9 млн.

  Станом на 1 грудня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань та поточних операцій уряду і Національного банку.

  Як повідомлялося, Міжнародні резерви України, за попередніми даними, в жовтні 2017 року зросли на $ 98 млн, або на 0,5%, і на 1 листопада склали в еквіваленті $ 18,74 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми