Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Доступні можливості для інвестицій у ринок Форекс

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Форекс

  Ще кілька десятиліть тому дозволити собі інвестування в ринок Форекс могли лише особливо великі банківські і транснаціональні компанії. І цим інститутам було вигідно вкладати гроші у валютний ринок, у результаті чого вони відчайдушно прагнули зберегти лише за собою право подібних інвестицій. До 2006 року середня прибутковість інвестицій в ринок Форекс становила 11% в рік, що серйозно перевищувало аналогічний показник по акціях і облігаціях, доступним також і дрібним трейдерам.

  5147_img.jpg (17.99 Kb)


  У той час приватним інвесторам доводилося мати на рахунку не менше мільйона доларів, щоб увійти на ринок. Крім цього, вони були змушені проходити сувору кредитну перевірку, погоджувати величезну кількість документів і витримувати складну бюрократичну процедуру затвердження їх, як повноправних учасників торговельних відносин на валютному ринку. Зі зрозумілих причин, подібну тяганину витримували лише особливо спрямовані інвестори або ентузіасти.

  Але незабаром все кардинально змінилося і активний розвиток онлайн торгівлі відкрило можливості роздрібним інвесторам так само невимушено проводити торгівлю на міжнародному валютному ринку. Трейдеру потрібно для початку відкрити на торговій платформі metatrader 4 demo рахунок, а після отримання досвіду, переходити на торгівлю реальними грошима.

  Кредитне плече – ще один важливий аргумент для фізичних осіб, адже з ним вони могли починати торгівлю, маючи на рахунку всього кілька сотень доларів. Вибравши коефіцієнт 1:500 і маючи на рахунку, наприклад, 2 000$, вони запросто могли укладати угоди на той же мільйон доларів, який раніше доводилося забезпечувати засобами з власної кишені.

  Серйозною підмогою для приватного інвестора став також і доступ до торгових даних, якими раніше могли володіти лише хеджеві фонди і банки. У торговій платформі можна читати новинну стрічку або підписатися на велике спеціалізоване видання, наприклад, Bloomberg. Отриманої з такого джерела інформації однозначно вистачить для того, щоб прийняти точне й виважене торгове рішення.

  Звичайно, інвестиції в будь-якій сфері, мають певну ступінь ризику і ринок форекс не є винятком. Згідно зі статистикою, з 1980 по 2006 рік ринок показував прибутковість в 11% річних. У той же час, прибутковість на ринку ніколи не була фіксованою і трейдеру доводиться повною мірою володіти інструментами диверсифікації, щоб не тільки зберегти, але і примножити свій капітал.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми