Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Біткоін для заробітку: в Україні запустили криптогаманці

  • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: біткоін

    В Україні запрацює перший криптовалютний гаманець з функціями банкінгу PrivatCoins.

    0785_22.jpg (96.22 Kb)

    З 1-січня 2018 року в Україні запрацює перший кріптовалютний гаманець з функціями банкінгу PrivatCoins.

    Про це в інтерв'ю MC Today розповів розробник програми Олексій Грушко.

    За словами Грушко, в Україні до біткоіни відносяться виключно як до можливості швидко заробити, інвестуючи в нього і не використовують його як платіжний рішення.

    Саме цю проблему, за словами основним розробником, повинен вирішити проект PrivatCoins.

    "Це не просто кріптовалютний гаманець, який дозволяє купувати і продавати валюту. Через час в додаток додадуться функції онлайн-банкінгу", - зазначив Грушко.

    Відзначається, що на старті буде доступно поповнення мобільних телефонів. Далі в планах - все, що є в класичному онлайн-банкінгу: покупка квитків, оплата комунальних платежів і т.д.

    За словами розробника, основна мета проекту - дати можливість пересічному користувачеві купувати і продавати біткоіни.

    "Припустимо, хтось хоче регулярно з зарплати купувати собі біткоіни на якусь суму. Тобі доводиться спілкуватися з якимось Васею в Телеграма, він тобі кидає номер картки, просить туди скинути гроші ... Схоже на обман", - зазначає Грушко.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

    "У PrivatCoins сума утримується сервісом, потім сервіс отримує сигнал від системи переказів, що покупець перевів потрібну суму коштів. Потім сума в біткоіни тут же перекладається на рахунок покупця", - додає він.

    Розробник відзначає, що від бажання до покупки криптовалюта проходить 10-15 хвилин.

    "Це з урахуванням того, що потрібно дістати з кишені гаманець і банківську карту. Без цього вийде ще швидше" - говорить він.

    Купувати біткоіни в системі можна на суму не більше 25 тисяч і не менше 100 гривень за один платіж. В майбутньому це обмеження можна буде зняти, коли приймуть нові юридичні норми.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми