Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Російський рубль піде на дно - Bank of America

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: рубль

  Розширення американських санкцій проти Росії може спричинити вихід іноземних інвесторів з ринку російських облігацій в 2018 році.

  12_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Як стверджує видання, посилаючись на Bank of America Merrill Lynch (BAML), посилення санкцій США проти Росії може спричинити вихід іноземних інвесторів з ринку російських облігацій в 2018 році і стати шоком для курсу російського рубля.

  У BAML відзначили, що сценарій, за яким санкції США будуть поширені на борг Росії, не представляється можливим, і навіть якщо він збудеться, російські чиновники зможуть впоратися з результатами. "Може виникнути істотний тиск, яке, ймовірно, буде залежати від масштабу санкцій. Більш конкретно, спроби повністю закрити доступ Росії до зовнішніх ринків капіталу призведуть до зростання попиту на тверду валюту, подібно ситуації в 2014 році", - повідомив BAML своїм клієнтам.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  Сполучені Штати зараз розглядають можливість введення обмежень на покупку урядових облігацій Росії, деномінованих в рублях, пише Reuters. Іноземці тепер мають більше 37 млрд таких облігацій, або третину всіх облігацій в обігу. Ще 14,5 млрд доларів зовнішнього суверенного боргу утримують інвестори-нерезиденти. "Поряд з репатріацією 37 млрд доларів облігацій, якими володіють нерезиденти, рубль може постраждати через підвищення попиту на долар з боку населення", - попередив BAML.

  BAML очікує, що Росія відреагує на такий сценарій так само, як і в 2014 році, коли вона надала на 50 млрд доларів кредитів репобанкам, що дозволило їм викупити доларові облігації, які продавали іноземці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми