Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ у Вашингтоні виставив Україні п'ять вимог

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Офісі представника Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні заявили, що рішення на рахунок наступного траншу МВФ для України буде залежати від реалізації п'яти основних заходів.

  3084_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  У Фонді відзначили: «Розгляд четвертого перегляду Радою директорів буде реальним тільки тоді, коли буде виконана політика, яка необхідна для цього. Раніше ми вже відзначали, що основна увага четвертого перегляду зосереджується на реалізації декількох основних заходів, зокрема проведення реформи в пенсійній сфері, виконання політики в енергетичній сфері, перегляд закону про приватизацію, бюджет 2018 року, а також формування антикорупційного суду ».

  В цей же час відзначається, що Міжнародний валютний фонд, незважаючи на певний прогрес в Українській державі, досі очікує виконання від української сторони, від влади України деяких дій. У зв'язку з цим в МВФ пригадали слова першого заступника директора-розпорядника Фонду Девіда Ліптона, який заявляв, що «Українська держава зобов'язана скористатися сприятливою зовнішнім середовищем для просування реформ в країні і переходу від стабілізації ситуації до її зростання».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми