Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ у Вашингтоні виставив Україні п'ять вимог

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Офісі представника Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні заявили, що рішення на рахунок наступного траншу МВФ для України буде залежати від реалізації п'яти основних заходів.

  3084_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  У Фонді відзначили: «Розгляд четвертого перегляду Радою директорів буде реальним тільки тоді, коли буде виконана політика, яка необхідна для цього. Раніше ми вже відзначали, що основна увага четвертого перегляду зосереджується на реалізації декількох основних заходів, зокрема проведення реформи в пенсійній сфері, виконання політики в енергетичній сфері, перегляд закону про приватизацію, бюджет 2018 року, а також формування антикорупційного суду ».

  В цей же час відзначається, що Міжнародний валютний фонд, незважаючи на певний прогрес в Українській державі, досі очікує виконання від української сторони, від влади України деяких дій. У зв'язку з цим в МВФ пригадали слова першого заступника директора-розпорядника Фонду Девіда Ліптона, який заявляв, що «Українська держава зобов'язана скористатися сприятливою зовнішнім середовищем для просування реформ в країні і переходу від стабілізації ситуації до її зростання».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми