Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Біткоін-розрахунки набувають популярності в Україні

  • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: біткоін

    Українці готові використовувати криптовалюту для взаєморозрахунків. На дошках безкоштовних оголошень можна зустріти пропозиції з продажу земельних ділянок, квартир, готового бізнесу, катерів, предметів мистецтва, годинників і автомобілів.

    5847_22.jpg (96.22 Kb)

    Українці готові використовувати криптовалюту для взаєморозрахунків. На дошках безкоштовних оголошень можна зустріти пропозиції з продажу земельних ділянок, квартир, готового бізнесу, катерів, предметів мистецтва, годинників і автомобілів.

    Елітну столичну квартиру площею 11 кв м з видом на Європейську площу і Хрещатик готові віддати за 19,5 BTC. Попри те, що значного попиту з боку українських крипто-магнатів не спостерігається, кількість пропозицій стає дедалі більшою.

    "Оголошення про продаж будматеріалів за криптовалюту розмістив близько тижня тому. Щоправда, жодної пропозиції ще не отримав. Я не збираюся продавати гіпсокартон поштучно. А ось партії листів, скажімо, від 100 - запросто", - розповідає користувач OLX Артем.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати субсидію стане складніше

    Однак продавці зізнаються, що здебільшого мітка про готовність здійснити операцію в криптомонетах не більше, ніж рекламний хід. Вони справді готові прийняти Bitcoin до оплати, однак сумніваються, що зможуть знайти реального покупця. Зате це допомагає виділити своє оголошення на тлі тисяч інших.

    Юристи наголошують, що криптовалюта не має в Україні ніякого статусу. Тому розраховуватися Bitcoin не можна. Щоправда, за нашими законами будь-який незаборонений об'єкт цивільного права можна обміняти на інший. Однак це не звільняє сторони угоди, наприклад, з купівлі-продажу нерухомості, від сплати обов'язкових податків.

    Юристи відзначають, що повноцінно захиститися від ризиків при проведенні операцій обміну не вийде. Більш того, при бажанні договір обміну можна оскаржити у суді.

    "У разі, якщо платіж не відбудеться в силу будь-яких обставин, продавцеві буде складно стягнути борг в криптовалюті у судовому порядку. Навіть, якщо позивачеві вдасться зібрати докази, складнощі виникнуть при трактуванні криптовалюти і способу захисту права на неї", - попередив fintech юрфірми Evris Сергій Паперник.

    Крім того, не слід зловживати допомогою третіх сторін і неперевірених сервісів для укладення контрактів. Адже власник електронного гаманця може самостійно розпоряджатися своїми коштами в криптовалюті. Будь-яка додаткова ланка в розрахунках несе в собі ризик потенційного шахрайства.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома
Натяжные потолки — это современное и практичное решение для обновления интерьера вашего дома. Они представляют собой полотно, натянутое на металлическ...
Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі
Венчур білдер CLUST оголосив про співпрацю з відомим українським брендом вітамінів і дієтичних добавок Perla Helsa та вихід на ринок Польщі. Тестувати...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми