Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Антиросійські санкції ЄС: якої шкоди це завдало країн з Європи

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: санкції

  Економіки країн Європейського Союзу у 2016 році зазнали збитків від антиросійських санкцій на суму від 4 до 7 мільярдів євро.

  9372_1470475112_sankcii.jpg (87.5 Kb)


  Такий висновок оприлюднила німецька консалтингова та науково-дослідницька компанія BE Berlin Economics GmbH.

  "Завдяки сильній переорієнтації європейського експорту сумарні економічні втрати Євросоюзу склали лише близько від 4 до 7 мільярдів євро. Це 0,03 – 0,05% ВВП ЄС. Попередні оцінки, які не враховували переорієнтацію експорту ЄС в достатній мірі, говорили про значно вищі цифри – від 18 до 90 мільярдів євро, що здається нам неправдоподібними", – мовиться у документі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спікер ВР підписав закон про держбюджет-2018: нова зарплата, курс та прожитковий мінімум

  Експорт у Росію знизився в 2016 році порівняно з 2013 роком на 47 мільярдів євро, однак взаємні санкції стали причиною лише близько третьої частини цього зниження, тоді як решта пов'язана з падінням цін на нафту, девальвацією і рецесією.

  Також частина зниження експорту в Росію була компенсована шляхом збільшення експорту в інші країни.

  Окрім того експерти зазначили, що ефект санкцій тим відчутніше, чим ближче країна знаходиться до Росії. Так найбільше постраждали Литва, Латвія та Естонія.

  Найменший вплив, відповідно, обмежувальні заходи завдали Греції або Португалії,
  – зазначили автори документу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми