Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Реформатор Міклош назвав ймовірний рівень росту економіки України у 2018

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: ВВП, Міклош

  Реформатор назвав ключові завдання країни.

  4241_13365526-miklosh-rasskazal-na-kakikh-usloviyakh-.jpg (27.81 Kb)

  Для успішного розвитку України зростання ВВП повинне досягти 6-7%. Потенціал для такого зростання є, але необхідні реформи, заявив словацький політик і реформатор Іван Міклош.

  "Добре, що ми вже маємо зростання ВВП. Але треба, щоб він становив 6-7%. Україна має потенціал для таких показників. Але вони стануть реальністю тільки коли будуть реформи", – зазначив Міклош. Про ті ж цифри раніше заявляв прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  Міклош перерахував найважливіші завдання щодо здійснення реформ в Україні.

  "Перше і найважливіше – зберегти те, що вже досягнуто. А досягнуто дуже багато в плані макроекономічної стабілізації. Люди зазвичай не розуміють, що це, і вони думають, що це не важливо. Але це дуже-дуже важливо. Без макроекономічної стабілізації неможливо мати прогрес. Які реформи вже зроблено і які успіхи досягнуті? Стабілізація валюти. Зниження інфляції. Очищення банківського сектора, який знаходився в дуже складній ситуації. Зниження дефіциту публічних фінансів (бюджету. – Ред.). Якщо 2014 року дефіцит був величезний – 10 % ВВП – то вже 2015-го він знизився до 3%. Домогтися такого результату було надзвичайно важко, але Україна зробила. Я навіть думаю, що Україна встановила світовий рекорд за темпами зниження дефіциту публічних фінансів", – зазначив Міклош.

  За його словами, зараз дуже важливо утримати досягнення – адже, коли є ризик погіршення цього показника, прогрес неможливий.

  "Поки Україні вдається тримати показник десь на рівні 2,5% ВВП, і це теж дуже хороший результат", – вважає Міклош.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми