Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Реформатор Міклош назвав ймовірний рівень росту економіки України у 2018

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: ВВП, Міклош

  Реформатор назвав ключові завдання країни.

  4241_13365526-miklosh-rasskazal-na-kakikh-usloviyakh-.jpg (27.81 Kb)


  Для успішного розвитку України зростання ВВП повинне досягти 6-7%. Потенціал для такого зростання є, але необхідні реформи, заявив словацький політик і реформатор Іван Міклош.

  "Добре, що ми вже маємо зростання ВВП. Але треба, щоб він становив 6-7%. Україна має потенціал для таких показників. Але вони стануть реальністю тільки коли будуть реформи", – зазначив Міклош. Про ті ж цифри раніше заявляв прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  Міклош перерахував найважливіші завдання щодо здійснення реформ в Україні.

  "Перше і найважливіше – зберегти те, що вже досягнуто. А досягнуто дуже багато в плані макроекономічної стабілізації. Люди зазвичай не розуміють, що це, і вони думають, що це не важливо. Але це дуже-дуже важливо. Без макроекономічної стабілізації неможливо мати прогрес. Які реформи вже зроблено і які успіхи досягнуті? Стабілізація валюти. Зниження інфляції. Очищення банківського сектора, який знаходився в дуже складній ситуації. Зниження дефіциту публічних фінансів (бюджету. – Ред.). Якщо 2014 року дефіцит був величезний – 10 % ВВП – то вже 2015-го він знизився до 3%. Домогтися такого результату було надзвичайно важко, але Україна зробила. Я навіть думаю, що Україна встановила світовий рекорд за темпами зниження дефіциту публічних фінансів", – зазначив Міклош.

  За його словами, зараз дуже важливо утримати досягнення – адже, коли є ризик погіршення цього показника, прогрес неможливий.

  "Поки Україні вдається тримати показник десь на рівні 2,5% ВВП, і це теж дуже хороший результат", – вважає Міклош.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми