Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Лукашенко створив вітчизняний "біткоін"

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: Білорусь, криптовалюта

  У січні білоруси мають намір вивести свій талер на міжнародні біржі.

  2631_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

  "У січні ми вийдемо на перші міжнародні біржі", - заявив один з творців талера Сергій Лавриненко, додавши, що лістинг талера планується і на білоруських біржах, відповідно до декрету "Про розвиток цифрової економіки".

  Інший творець білоруської криптовалюти, Денис Лавнікевіч, підрахував, що загальна капіталізація вже намайнених талерів на даний момент перевищила 1 млн доларів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  "За останні кілька тижнів курс талера виріс з лічених центів до долара десь. І далі він буде тільки дорожчати, це незворотний процес", – вважає він.

  У той же час, як підкреслили автори білорускої криптовалюти, даний проект не комерційний.

  За словами Лавнікевіча, головна мета полягала в тому, щоб "дати країні фінансовий інструмент, який дозволить їй залишатися в руслі сучасних тенденцій", створити співтовариство ентузіастів, а також перевірити і підтвердити власні компетенції в сфері блокчейна.

  Крім того, вони хотіли "створити якийсь економічний інструмент, який може бути задіяний в різних бізнесах", наприклад, в різних програмах лояльності.
  Нагадаємо, що за станом на 22 грудня курс найпопулярнішої криптовалюти Bitcion впав більш ніж на 25% від рекордного максимуму в 20 тисяч доларів.
  За даними на 28 грудня курс біткоіна впав ще нижче – до 13,6 тис. доларів.

  Також на волатильність курсу вплинув злом біржі в Південній Кореї - країні, яка на даний момент залишається одним з головних ринків торгівлі біткоіном.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми