Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Лукашенко створив вітчизняний "біткоін"

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: Білорусь, криптовалюта

  У січні білоруси мають намір вивести свій талер на міжнародні біржі.

  2631_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  "У січні ми вийдемо на перші міжнародні біржі", - заявив один з творців талера Сергій Лавриненко, додавши, що лістинг талера планується і на білоруських біржах, відповідно до декрету "Про розвиток цифрової економіки".

  Інший творець білоруської криптовалюти, Денис Лавнікевіч, підрахував, що загальна капіталізація вже намайнених талерів на даний момент перевищила 1 млн доларів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  "За останні кілька тижнів курс талера виріс з лічених центів до долара десь. І далі він буде тільки дорожчати, це незворотний процес", – вважає він.

  У той же час, як підкреслили автори білорускої криптовалюти, даний проект не комерційний.

  За словами Лавнікевіча, головна мета полягала в тому, щоб "дати країні фінансовий інструмент, який дозволить їй залишатися в руслі сучасних тенденцій", створити співтовариство ентузіастів, а також перевірити і підтвердити власні компетенції в сфері блокчейна.

  Крім того, вони хотіли "створити якийсь економічний інструмент, який може бути задіяний в різних бізнесах", наприклад, в різних програмах лояльності.
  Нагадаємо, що за станом на 22 грудня курс найпопулярнішої криптовалюти Bitcion впав більш ніж на 25% від рекордного максимуму в 20 тисяч доларів.
  За даними на 28 грудня курс біткоіна впав ще нижче – до 13,6 тис. доларів.

  Також на волатильність курсу вплинув злом біржі в Південній Кореї - країні, яка на даний момент залишається одним з головних ринків торгівлі біткоіном.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми