Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Financial Times: Путін знайшов новий спосіб обходу санкцій

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: санкції

  За даними Financial Times, російські чиновники розробляють криптовалюта, яка має на меті допомогти країні уникнути міжнародних санкцій.

  0587_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

  Президент РФ Володимир Путін наказав урядовим установам працювати над розробкою "кріпторубля", розповіли анонімні московські чиновники.

  Криптовалюта надасть можливість проводити фінансові операції в рублях, національній валюті Росії, і в той же час, уникати санкцій, які обмежують можливості залучати фінансування.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні підвищили соцвиплати

  Росія ще далека від випуску кріпторубля, відзначає FT. Однак, державний кріпторубль може обмежити можливість уряду Сполучених Штатів впливати на економіку Росії.

  США вже заборонили десяткам чиновників уряду Росії, службовцям установ і підприємств і спільникам Путіна користуватися фінансовою системою США, проводити доларові операції.

  Плани Росії створити криптовалюта оголошені в той час, як регулятори і законодавці США намагаються осягнути цю фінансову технологію, яка зараз переживає бум. Регулятори США попереджають інвесторів, що цифрові валюти підпадають під федеральні фінансові регуляції і закликають обережно ставитися до них.

  Комісія товарних ф'ючерсів США попередила інвесторів, що коливання курсів цифрових валют може додати несподівані ризики в торгівлі і контрактах з цим інструментом.

  Комісія з цінних паперів і фондового ринку США почала переслідувати незареєстровані і шахрайські операції з криптовалюта, які, по роз'ясненню, виданими в травні, підпадають під визначення цінних паперів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми