Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Financial Times: Путін знайшов новий спосіб обходу санкцій

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: санкції

  За даними Financial Times, російські чиновники розробляють криптовалюта, яка має на меті допомогти країні уникнути міжнародних санкцій.

  0587_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Президент РФ Володимир Путін наказав урядовим установам працювати над розробкою "кріпторубля", розповіли анонімні московські чиновники.

  Криптовалюта надасть можливість проводити фінансові операції в рублях, національній валюті Росії, і в той же час, уникати санкцій, які обмежують можливості залучати фінансування.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні підвищили соцвиплати

  Росія ще далека від випуску кріпторубля, відзначає FT. Однак, державний кріпторубль може обмежити можливість уряду Сполучених Штатів впливати на економіку Росії.

  США вже заборонили десяткам чиновників уряду Росії, службовцям установ і підприємств і спільникам Путіна користуватися фінансовою системою США, проводити доларові операції.

  Плани Росії створити криптовалюта оголошені в той час, як регулятори і законодавці США намагаються осягнути цю фінансову технологію, яка зараз переживає бум. Регулятори США попереджають інвесторів, що цифрові валюти підпадають під федеральні фінансові регуляції і закликають обережно ставитися до них.

  Комісія товарних ф'ючерсів США попередила інвесторів, що коливання курсів цифрових валют може додати несподівані ризики в торгівлі і контрактах з цим інструментом.

  Комісія з цінних паперів і фондового ринку США почала переслідувати незареєстровані і шахрайські операції з криптовалюта, які, по роз'ясненню, виданими в травні, підпадають під визначення цінних паперів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми