Фінанси. Гроші. Валюта, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українцям збільшать страхові виплати при нещасних випадках на роботі

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Робота

  З 1 січня 2018 року українцям, які постраждали від нещасного випадку на виробництві та від професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності, збільшили розмір страхових виплат.

  6902_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Встановили коефіцієнт перерахунку страхових виплат з 1 березня 2018 року. Враховуючи фінансові можливості бюджету Фонду соцстрахування, коефіцієнт встановили у розмірі 1,2, повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

  Водночас, осучаснення виплат відбудеться відповідно до зарплати, яку потерпілий мав до втрати працездатності.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бензин та дизель продовжують дорожчати

  У прес-службі додали, що для осіб, у яких після перерахунку заробітна плата менша мінімалки, встановлять новий розмір щомісячної страхової виплати з урахуванням відсотка втрати працездатності та розміру мінімальної заробітної плати у 3200 грн.

  З 1 січня виплати постраждалим на виробництві збільшать для 174 тис. осіб. З 1 березня - для 207 тис. осіб.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми