Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українській економіці дали обнадійливий прогноз

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економіка

  Світовий банк прогнозує зростання ВВП України до 2% за підсумками 2017 року. Очікується, що протягом трьох наступних років показник збільшиться до 4%.

  81_b6ibspy1.jpg (66.3 Kb)


  У доповіді Світового банку "Перспективи світової економіки" йдеться, що у 2018-2019 роках українська економіка зросте на 3,5% і 4%, відповідно. Прогноз на 2020 рік становить 4%.

  Водночас оцінки Світового банку економіки України не змінилися, порівняно з оглядом червня 2017 року. Лише з'явилась інформація щодо прогнозу на 2020 рік.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата у 2018 році досягне "психологічної відмітки"

  У документі наголошується, що темпи економічного зростання по регіону Європи та Центральної Азії "перевищили очікування" і досягли 2017 року — 3,7%. Минулого року вони становили лише 1,7%.

  "Геополітична напруженість в Україні, посилення санкцій проти Росії або загострення її відносин з Європейським Союзом можуть стримати міжнародних інвесторів. Негативно позначитися на темпах економічного зростання в регіоні", - стверджують фахівці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми