Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українська влада встала на захист торгівлі з Росією

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: торгівля

  Політик зазначила на серйозну помилку попередньої української влади.

  7810_75840.jpg (75.59 Kb)

  Розривом економічних зв'язків з Росією Київ тільки допоміг би Кремлю "знищити" Україну і без війни. Про це написала віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко в Facebook.

  Одним з головних хиб попередньої влади в Україні, що вони не диверсифікували українські ринки.

  "Частка нашого експорту в РФ становила понад 30%, плюс великий відсоток в країни СНД (транзит через РФ). У той час як для США і країн ЄС експорт або імпорт з РФ становив кілька відсотків. Якби ми одразу "обрубали" всі економічні зв'язки, як це вимагали популісти – це б знищило українську економіку, і Путіну навіть не довелося б воювати, все б обійшлося йому набагато дешевше", – написала Геращенко.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Bloomberg оновив рейтинг найбагатших людей світу

  Політик зазначила, що Україна поступово зводить економічні відносини з Росією до мінімуму, а головною відправною точкою в цьому стала відмова від закупівель російського газу.

  "Ми перестали купувати російські енергоносії, зокрема газ, а це було ключовим у структурі нашого імпорту з РФ. Так що диверсифікуємо ринки і рухаємося подалі від РФ", – підкреслив віце-спікер Ради.

  Як повідомлялося в жовтні минулого року, Україна збільшила імпорт з ЄС і Росії. Дефіцит зовнішньої торгівлі товарами в січні-серпні 2017 року зріс в 2,26 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 4,79 млрд доларів у грошовому вираженні.

  У грудні 2016 року президент України Петро Порошенко заявляв, що за два роки Україна втратила 28% торгового обороту з РФ. У той же час він зазначив, що частка Росії в загальному балансі зовнішньої торгівлі України за час агресії РФ скоротилася до 8%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми