Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Легендарний мільярдер Уоррен Баффет вирішив піти на пенсію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Баффет

  План Уоррена Баффета передати кермо влади Berkshire Hathaway наступнику перейшов на нову стадію. У вівторок Баффет пояснив, чому Грег Абель, CEO Berkshire Hathaway, і Аджит Джейн, голова страхового підрозділу, займуть місце поряд з Чарлі Мангером як віце-президенти конгломерату, що оцінюється в $500 млрд.

  68_baf700.jpg (34.85 Kb)


  Абель стане віце-президентом підрозділу Berkshire, що не пов’язаний зі страхуванням і охоплює десятки галузей від залізничного транспорту до хімікатів, роздрібної торгівлі та енергетики, а Джейн стане віце-президентом страхового підрозділу Berkshire, в основі якого Geico, National Indemnity і бізнес з перестрахування. Абель і Джейн увійдуть до ради директорів Berkshire.

  В інтерв’ю з журналісткою CNBC Беккі Квік Баффет відверто розповів про заплановані зміни, описавши їх як частину своїх планів з передачі керівництва. «Це частина стратегії щодо поступової передачі керівництва, і вони є ключовими фігурами в Berkshire», – сказав Баффет, зазначивши, що рада директорів Berkshire висловила рішучу підтримку такій перестановці. «Це могло статися п’ять років тому», – сказав 87-річний Баффет. Але він уточнив, що це рішення не слід сприймати як намір негайно залишити Berkshire або якихось проблем зі здоров’ям.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенко анонсував нову пенсійну реформу

  Крім Абеля і Джейна, в інвестиційному підрозділі Berkshire є ще дві зірки, що сходять. Баффет спрямовує все більшу частину коштів Berkshire під управління менеджерів Тодда Комбса і Теда Векслера. Обидва вони управляють більш ніж $10 млрд і забезпечили конгломерату участь в таких компаніях, як Apple і Charter Communications.

  У міру того, як плани щодо наступника набувають все більшої визначеності, Баффет і Мангер залишаються на колишніх позиціях. Це означає, що вони продовжать контролювати ключові рішення про розподіл капіталу і інвестиційну діяльність, наприклад, всі великі угоди. Баффет привернув до себе увагу преси не тільки через плани щодо наступника, але і завдяки своїм зауваженням про інвестиційний клімат в цілому.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми