Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна серйозно залежна від траншів МВФ - експерт

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: МВФ

  Політичний експерт Кость Бодаренко в інтерв'ю виданню «Апостроф» заявив, що заяву глави української держави Петра Порошенка про зростання тарифів в країні в зв'язку з вимогами МВФ правдиві, оскільки сама дивна виявилася серйозно залежною від нових траншів.

  7631_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  «Щодо траншу МВФ, то тут я вірю в усе те, що сказав наш президент. Якщо він заявляє, що буде підвищення цін на газ і будуть виконуватися інші вимоги МВФ, то в це я вірю. В даному випадку президент не лукавить. Якби він говорив, що буде здешевлення цін і будуть вводитися якісь соціальні моменти, то у мене були б ще якісь сумніви. А в цей я вірю без всякої підгрунтя », - зазначив експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна може опинитися на грані дефолту

  Бондаренко додав, що Україна потрапила в залежність від грошей Міжнародного валютного фонду і зараз їй дуже потрібен черговий транш.

  «Цей момент взагалі не є позитивним для України. Я вважаю, що цей «позитив» можна порівняти хіба що з отриманням наркоманом чергової дози, так як тепер він не помре від ломки», - стверджує експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми