Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо найбільш безпечну для інвестицій криптовалюту

 • Джерело: hyser.com.ua.  → Ключові теги: криптовалюта

  Фінансове агентство Weiss Ratings із США склало перший в історії рейтинг надійності криптовалют. Перше місце в ньому посів не біткойн, який є найпопулярнішою криптовалютою, а його головний конкурент ефір.

  5421_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

  Експерти присвоїли ефіру рейтинг B. Аналітики оцінили його швидкість оновлення технологій і високу швидкість обробки транзакцій. Аналогічну оцінку отримала криптовалюта EOS. Далі розташувалися Cardano і Neo з оцінкою B-.

  Біткойну присвоєно рейтинг С+. Аналітики пояснили, що, незважаючи на свою популярність і безпеку, біткойн залишається дуже волатильним. Крім того, отримати більш високу оцінку йому заважає дорожнеча транзакцій і низька швидкість проведення транзакцій. Молодший брат біткойна Bitcoin Cash отримав рейтинг С-.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна може опинитися на грані дефолту

  Примітно, що жодна з 74 представлених у рейтингу криптовалют не отримала найвищу оцінку А. В Weiss Ratings пояснили, що при складанні рейтингу враховували такі критерії, як індекс ризику, індекс винагороди, технологічний індекс і базисний індекс.

  Агентство відзначає, що оцінки A і B означають рекомендацію до купівлі. Водночас рейтинг С теж не повинен відлякувати інвестора, оскільки він означає, що актив можна торгувати на перспективу. І тільки оцінки D і E свідчать про те, що криптовалюту краще продати прямо зараз.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми