Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Російський мільярдер просить США скасувати санкції

  • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: санкції

    Про це йдеться в заяві російської компанії.

    7706_1479256527_o_1004714.jpg (75.5 Kb)

    "Компанія Силові машини не мала ніякого відношення до укладення цього контракту", - написав "Силмаш", додавши, що концерну не було відомо про маршрут переадресації поставок цих турбін.

    "Силмаш" стверджує, що все керівництво спільного підприємства номіновано німецьким Siemens, всі рішення, в тому числі і про укладення контрактів, приймаються представниками Siemens, і основні компоненти турбін виробляються за технологіями Siemens і надходять з Німеччини, але зазначає, що самої Siemens влади США ніяких претензій не пред'явили і не включили до списку санкцій.

    "У зв'язку з цим сподіваємося, що державні відомства США все-таки займуть конструктивну позицію, об'єктивно розберуться в ситуації і знімуть необгрунтовані санкції з ПАТ" Силові машини ", - сказано в повідомленні.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якою буде "мінімалка" до кінця 2018 року

    Як повідомлялося, 26 січня управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США доповнило санкційні списки компаніями і чиновниками, пов'язаними з постачанням турбін Siemens в Крим.

    Зокрема, "Силмаш" включений в так званий SDN-List - список осіб і підприємств, з якими громадянам і американському бізнесу забороняється вести справи, а також активи яких в США блокуються.

    Концерн володіє 35% випустив турбіни російського спільного підприємства "Сіменс технології газових турбін" (СТГТ), в якому іншими 65% володіє німецький Siemens. Турбіни цього СП були передані за контрактом державному "Технопромекспорт", але в подальшому в порушення умов контракту були доставлені до Криму.

    Мінфін США пояснив, що "Силові машини" потрапили в список в зв'язку з постачанням турбін, вироблених їх спільним підприємствам з Siemens, до Криму.

    "Силові машини" - основний російський виробник обладнання для теплових, атомних і гідроелектростанцій з портфелем замовлень $ 5 млрд за 2016 рік. На частку компанії, за її оцінкою, припадає близько 70% ринку енергоборудованія Росії і СНД.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми