Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Терористичні "ЛНР" і "ДНР" уклали торговий союз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЛНР, ДНР

  Лідери самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” підписали угоду про створення єдиного митного простору. Про це повідомляють офіційні ресурси сепаратистів.

  2779_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb)

  Протокол про наміри тісної співпраці в економіці та створення “єдиного митного простору” підписали “глава ДНР” Олександр Захарченко і “в. о. голови ЛНР” Леонід Пасічник.

  Також підписано угоду про співпрацю між донецькою та луганською залізницями, згідно з яким планується взаємодія цих підприємств у питаннях вантажоперевезень і пасажирського залізничного транспорту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо найбільших власників офшорів в Україні

  Захарченко заявив, що це початок нового етапу у відносинах двох “республік”.

  “Ці документи – старт нового етапу розвитку відносин між нашими республіками. Завдяки ним наша економічна взаємодія буде розвиватися і міцніти. Протокол про наміри дозволить більш тісно співпрацювати, що покаже всім нашим ворогам – ми єдині і неподільні”, – заявив Захарченко.

  Також цими документами сепаратисти хочуть показати відсутність між ними розбіжностей.

  “Нам нічого ділити. У нас один народ, одна земля, одне завдання. Підписаний протокол буде корисний для наших економік, і не допустить політичних спекуляцій на темі взаємодії наших територій. І, безумовно, стане гарантом соціальної стабільності наших республік”, – заявив Пасічник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми