Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Перелік нових вимог для України від МВФ

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Названо головні умови для завершення чергового перегляду програми співпраці Міжнародного валютного фонду для України і виділення чергового траншу.

  0134_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман перерахував основні умови, виконавши які, Київ зможе розраховувати на грошову допомогу.

  "Що необхідно виконати, наступний крок для програми МВФ - це четвертий перегляд. Існує попередня згода щодо того, що потрібно зробити ... Це пов'язано з впровадженням Антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії, і це пов'язано з тим, щоб ціни на газ продовжували коригуватися відповідно до ринкової ціною і запобіганням сегментації на ринку цін на газ - одних для домогосподарств, а інших - для промисловості ", - зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  За словами Люнгмана, виконання цих вимог також поліпшать ділове середовище в Україні та усунуть відхилення в розвитку економіки. "Ми сподіваємося, що це незабаром буде зроблено, щоб ми могли завершити перегляд, і ми зможемо надати наш черговий транш", - резюмував він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми