Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Перелік нових вимог для України від МВФ

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Названо головні умови для завершення чергового перегляду програми співпраці Міжнародного валютного фонду для України і виділення чергового траншу.

  0134_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман перерахував основні умови, виконавши які, Київ зможе розраховувати на грошову допомогу.

  "Що необхідно виконати, наступний крок для програми МВФ - це четвертий перегляд. Існує попередня згода щодо того, що потрібно зробити ... Це пов'язано з впровадженням Антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії, і це пов'язано з тим, щоб ціни на газ продовжували коригуватися відповідно до ринкової ціною і запобіганням сегментації на ринку цін на газ - одних для домогосподарств, а інших - для промисловості ", - зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  За словами Люнгмана, виконання цих вимог також поліпшать ділове середовище в Україні та усунуть відхилення в розвитку економіки. "Ми сподіваємося, що це незабаром буде зроблено, щоб ми могли завершити перегляд, і ми зможемо надати наш черговий транш", - резюмував він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми