Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Економіка України може зрости на 8%

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: економіка

  За умови проведення всіх необхідних реформ, Україна могла б мати 6-8% економічного зростання на рік. Однак 2018 року слід чекати всього 3%.

  2916_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  "Якщо економіка щорічно зростає на 7 відсотків, через десять років ВВП країни збільшується удвічі. У такому випадку зарплата українців у доларовому еквіваленті подвоїться", - повідомив аналітик Atlantic Council і професор Джорджтаунського університету Андерс Ослунд.

  Експерт вважає, що минулого року основними економічними досягненнями України стали макроекономічна стабільність і малий дефіцит держбюджету. Щоправда, він згадав провал зі створенням Антикорупційного суду і невдалу судову реформу.

  "Антикорупційний суд не відповідає критеріям МВФ і зобов'язанням України. Адже процес обрання суддів за цим законопроектом не буде незалежним і позбавленим корупції. Крім того, суддів обиратимуть самі корупціонери. Тому кваліфікованих суддів у такому суді буде мало, а компетенція самого суду буде нерелевантною", - наголосив Андерс Ослунд.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  Експерт додав, що зараз нічого не відбувається, щоб виправити ситуацію. Тому іноземні інвестори не поспішають вкладати гроші в Україну.

  "Сьогодні рівень прямих іноземних інвестицій становить близько 18% ВВП. Проте міг бути на рівні 25-30% ВВП", - підсумував Андерс Ослунд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми