Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

НБУ різко погіршив прогноз золотовалютних резервів

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: НБУ, золото

  Національний банк прогнозує зниження резервів до 17,8 мільярда доларів до кінця 2019 року замість раніше очікуваних 21,1 мільярда доларів.

  6194_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це йдеться в інфляційному звіті НБУ.

  До кінця 2020 року НБУ прогнозує 18,6 млрд доларів у резервах.

  Регулятор вважає, що зовнішні виплати за держборгом в умовах обмеженого фінансування Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних фінансових організацій призведуть до зниження золотовалютних резервів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перелік нових вимог для України від МВФ

  Для їх відновлення необхідно вже в 2020 році почати нову програму з МВФ, кажуть в НБУ.

  “В 2019 і 2020 роках через пікові виплати за зовнішнім держборгом очікується формування дефіциту зведеного платіжного балансу, в результаті чого міжнародні резерви будуть скорочуватися – до 18,6 млрд доларів або трьох місяців імпорту майбутнього періоду”, – йдеться в інфляційному звіті.

  Нацбанк зазначає, що ключовим припущенням цього прогнозу є співпраця з МВФ за програмою EFF у 2018 році і підписання нової програми в 2020 році.

  НБУ очікує отримання 2 млрд доларів протягом цього року за чинною програмою. Це дасть можливість збільшити міжнародні резерви до 20,5 млрд доларів на кінець 2018 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми