Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Український експорт б'є рекорди: остання статистика

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: торгівля

  У січні 2018 року Україна експортувала 19,7 тис. т м’яса птиці, що в 1,8 рази більше, ніж в січні минулого року. У грошовому вираженні результат наших аграріїв ще значніший. За продану на початку цього року курятину вони виручили $30,39 млн – на $17,3 млн більше, ніж за аналогічний період 2017-го.

  6069_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Такі дані представила Державна фіскальна служба.

  Зростання експортних поставок відзначалося і у «цукровиків». У січні вони продали за кордон 76,3 тис. т. солодкого продукту на $34,3 млн. Що на 17% більше, ніж в перші 30 днів минулого року.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні подешевшало м'ясо

  Найбільшими покупцями нашого цукру стали Туреччина, Узбекистан і Лівія. У ці країни солодкого продукту продали сумарно на $23,5 млн. Всього за минулий рік Україна поставила на зовнішні ринки майже 600 тис. т цукру на суму $280 млн.

  А ось найбільше вподобали українську птицю в Голландії – туди в січні відправили 4,81 тис. т м’яса на суму $7,43 млн. На другому місці опинився Ірак – 3,26 тис. т на суму $5,03 млн. Ще 2,44 тис. т поставили в Словаччину, виручивши за них $3,77 млн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми