Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Ціни у Венесуелі зросли до світового рекорду із зарплатою в 1$/місяць

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інфляція, Венесуела

  Ціни у Венесуелі зросли на 4068% за 12 місяців до кінця січня згідно з оцінками очолюваних опозицією країни національних зборів, що в цілому збігається з цифрами незалежних економістів, передає Reuters.

  8676_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Інфляція у січні становила 84,2%, заявили опозиційні законодавці в умовах економічної кризи, коли мільйони венесуельців страждають від нестачі продовольства і медикаментів.

  Щомісячна цифра передбачає річну інфляцію більш ніж 150 000%, а ціни будуть подвоюватися принаймні кожні 35 днів.

  Венесуельцям з кожним днем стає важче користуватися готівкою у зв’язку з її нестачею. Крім того, утруднення викликають і будь-які грошові транзакції, оскільки проблеми виникли у банківській та комунікаційній інфраструктурах.

  Уряд Венесуели разом з президентом Ніколасом Мадуро звинувачує в економічній катастрофі в країні опозицію, яка, на думку влади, діє разом з Вашингтоном.

  Критики в свою чергу звинувачують в проблемах суворий валютний контроль, запроваджений Уго Чавесом 15 років тому. Болівар знизився на 40% по відношенню до долара тільки за останній місяць.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт назвала вартість гектара землі після зняття мораторію

  Уряд не публікував даних про інфляцію більше двох років, хоча збільшив мінімальну заробітну плату у кілька разів через підвищення цін.

  Уряд підвищив мінімальну заробітну плату на 40% 1 січня, зробивши її приблизно еквівалентною зараз трохи більше $1 на місяць.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми