Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Capital Times прогнозують Україні дефолт

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: дефолт

  Керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times, економіст Ерік Найман заявив, що якщо влада Української держави не зможе провести системні реформи, то українському керівництву не вдасться залучити іноземне фінансування.

  9785_1380826409_defolt.jpg (71.76 Kb)

  Може привести до того, що країна буде змушена оголосити дефолт за зовнішніми зобов'язаннями.

  Зокрема, експерт висловив думку, що в даний час українська влада не зацікавлені в просуванні і здійсненні важливих структурних реформ, в тому числі, мова йде про створення антикорупційного суду в Україні. Найман стверджує, що влада України буде їм всіляко протидіяти, відтягуючи непопулярні рішення до виборів президента України, які заплановані на березень 2019 року. Економіст заявив: «Зараз зайнята активна позиція - пропетлять до березневих тоді ми підемо на реформи, а до березня - немає».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні раптово "просіли" долар та євро

  Експерт також додав: «Без системних реформ в 2019 році Україна змушена буде оголосити дефолт - в першу чергу перед МВФ і американським урядом, якому потрібно буде вже виплачувати».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми