Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо головну причину приїзду місію МВФ в Київ

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: МВФ

  Вчора розпочала роботу технічна місія МВФ, яка буде працювати в Києві до 16 лютого.

  4139_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  За словами українського політолога Олесі Яхно-Білківської, важливо відзначити, що місія технічна, а не оціночна. Під час переговорів будуть обговорюватися умови продовження співпраці України з Фондом. Ключові питання на переговорах: створення Антикорупційного суду, формування ціни на газ, приватизація, земельний ринок. За антикорупційного суду вироблено спільний підхід: президентський законопроект виноситься на перше читання, а між першим і другим читанням дискотечні позиції будуть відкориговані, з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії.

  Політолог зазначає, що закон про приватизацію держмайна був прийнятий на початку цього року і це плюс. Земельна реформа - це довгостроковий процес, з урахуванням позиції ряду політичних сил. І, загалом, головним питанням, за яким без сумніву Україна буде вести непрості переговори з МВФ - це ціна на газ. Уряд Гройсмана наполягає на тому, щоб не підвищувати цін на газ. І, якщо не вдасться уникнути цього, важливо те, наскільки відчутним для громадян буде це підвищення.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні раптово "просіли" долар та євро

  «Наскільки важливо чи байдуже на поточному етапі для України співпраця з МВФ? Безумовно, кредити з МВФ - це не самоціль, але в поточних умовах, напевно, все-таки, це важлива складова утримання стабілізації ситуації. Особливо, якщо врахувати, що чинний уряд віддає зовнішні борги, накопичені попередніми урядами в тому числі і за довоєнний період », - зазначила Олеся Яхно-Білківська. Вона додає, що ніхто не стане сперечатися з тим, що співпраця з МВФ - це важливий сигнал для інвесторів про економічну стабільність і прогнозованість ситуації в Україні. Відзначимо, що в березні 2015 року Україна і МВФ погодили чотирирічну програму кредитування. Загальний обсяг програми - 17,5 млрд. Доларів. На даний момент Україна отримала за цією програмою 8,7 млрд дол. Зараз йде процес четвертого перегляду програми співпраці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми