Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

США завдадуть нищівного удару по російській економіці

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: США, економіка, Росія

  У найближчі два місяці США можуть ввести мита на імпорт російської сталі. З такою пропозицією виступило міністерство торгівлі країни. До сих пір на протязі останніх 15 років в Штатах діяв безмитний імпорт сталі і був встановлений мінімальний ціновий поріг. Тепер правила гри можуть змінитися.

  1969_54061a9031ad5_22_3_2_650x410.jpg (53.02 Kb)


  Нововведення, запропоноване Міністерством, ставить задачу підтримати металургійне виробництво в США, адже те, що імпортується з РФ, Китаю і інших країн обходиться дешевше продукції місцевих виробників, що не дає в повній мірі розвиватися власної металургії, передає "RТ". 16 лютого 2018 року торгове відомство США оприлюднило результати дослідження, а також рекомендації щодо подальших дій для глави держави. Міністерство торгівлі проаналізувало поставки алюмінію і сталі і запропонувало на вибір Трампу кілька варіантів заходів щодо захисту галузі. Головна із запропонованих заходів - скасування безмитного імпорту продукції металургів. Рішення залишається за американським президентом і він прийме його не пізніше квітня 2018 року. За даними Федеральної митної служби РФ, за перші 6 місяців минулого року прибуток металургів від експорту сталі зросла на 30,8% в порівнянні з першим півріччям 2016 року. Аналогічні тенденції простежуються в експорті чавуну і алюмінію.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара у світі обвалився нижче "психологічної відмітки"

  При цьому, США - один з ключових ринків збуту для металургійної продукції: на американські контракти доводиться до чверті всього алюмінієвого експорту Росії. Російські експерти вбачають політичний підтекст в торговій ініціативи США. Як заявив в інтерв'ю RT Бєльчук, "приготування міністерства торгівлі США схожі на чергову політичну демонстрацію".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми