Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Невідкладно: МВФ висунув Україні жорстку вимогу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: МВФ

  МВФ за результатами роботи в Києві опублікував прес-реліз, в якому вимагає від влади України невідкладно, але згідно процедурами в парламенті, розглянути проект закону про Антикорупційне суді.

  89_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це сказано в прес-релізі МВФ за підсумками роботи в Києві групи експертів.

  "Зараз важливо, щоб влада України забезпечили невідкладний розгляд, але відповідно до парламентських процедур, законопроекту про Антикорупційне суді, і щоб під час розгляду в парламенті були прийняті до уваги поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність передбаченим програмою (EFF) зобов'язаннями країни і рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи", - повідомляється тексті заяви постійного представника МВФ в Україні Йости Люнгмана.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні подешевшає бензин

  Крім цього, в фонді наполягають на забезпеченні додаткового прогресу в інших незавершених заходах, які є необхідними для досягнення встановлених програмою цілей, в тому числі заходи в енергетичному і податково-бюджетному секторах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми