Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Аналітик Шафран зробив гучний прогноз по дефолту в Росії

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: дефолт, РФ

  Фінансовий аналітик Віталій Шафран розповів, як санкції США позначаться на українській економіці та зробив прогноз щодо добробуту простих громадян і майбутнього Росії.

  9199_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

  Про це він розповів в ефірі одного з українських телеканалів.

  За словами експерта, американське ембарго призведе до того, що Росія незабаром не дорахується десятка олігархів: приклад зниження індексу капіталізації активів на 12 мільярдів доларів тільки за один день - це величезна цифра Москви. Тепер можна буде поспостерігати за тим, як зросте кількість дефолтів в приватному секторі, після чого піде мова про зниження кредитних ризиків Російської Федерації як емітента. Більш того, санкції США торкнуться не тільки олігархічних груп, вони торкнуться і простих росіян. Зокрема, за останні 48 годин національна валюта РФ знецінилася на 5-7% по відношенню до американського долара. Відповідні зміни відіб'ються і на цінах. Пізніше скоротиться кількість робочих місць, зросте безробіття. Шафран підкреслив, що поки санкції надали якийсь "психологічний ефект", однак якщо все піде по потрібним сценарієм, можна буде констатувати катастрофічне падіння економіки Росії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми