Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Аналітик Шафран зробив гучний прогноз по дефолту в Росії

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: дефолт, РФ

  Фінансовий аналітик Віталій Шафран розповів, як санкції США позначаться на українській економіці та зробив прогноз щодо добробуту простих громадян і майбутнього Росії.

  9199_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

  Про це він розповів в ефірі одного з українських телеканалів.

  За словами експерта, американське ембарго призведе до того, що Росія незабаром не дорахується десятка олігархів: приклад зниження індексу капіталізації активів на 12 мільярдів доларів тільки за один день - це величезна цифра Москви. Тепер можна буде поспостерігати за тим, як зросте кількість дефолтів в приватному секторі, після чого піде мова про зниження кредитних ризиків Російської Федерації як емітента. Більш того, санкції США торкнуться не тільки олігархічних груп, вони торкнуться і простих росіян. Зокрема, за останні 48 годин національна валюта РФ знецінилася на 5-7% по відношенню до американського долара. Відповідні зміни відіб'ються і на цінах. Пізніше скоротиться кількість робочих місць, зросте безробіття. Шафран підкреслив, що поки санкції надали якийсь "психологічний ефект", однак якщо все піде по потрібним сценарієм, можна буде констатувати катастрофічне падіння економіки Росії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми