Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Долар в Україні може подешевшати до 23 гривень

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: долар, валюта, гривня

  Goldman Sachs очікує подальшого зміцнення української національної валюти нижче 25 грн, а експерти говорять, що ревальвація може бути ще сильнішою.

  19_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Якщо вірити прогнозам іноземних інвесторів, то зберігати свої заощадження в найближчим часом найкраще в гривні. Аналітики інвестбанку Goldman Sachs зберігають очікування щодо подальшого поступового зміцнення української грошової одиниці і прогнозують зростання курсу в перспективі 12 місяців до 25 грн / $ 1.

  Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на аналітичний огляд інвестбанку.

  Аналітики Goldman Sachs при цьому звернули увагу, що гривня взяла курс на зміцнення вже з початку року, тоді як перші місяці 2017 року динаміка була бічний. При цьому аналітики Goldman Sachs дев'ять місяців тому прогнозували зростання курсу гривні в перспективі трьох місяців до 25,3 грн / $ 1, шести місяців - до 25 грн / $ 1, 12 місяців і до кінця 2018 року - до 24,8 грн / $ 1.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська гривня стала найміцнішою валютою СНД

  Правда, в минулі роки ми спостерігали ослаблення гривні ближче до кінця року, коли через особливості українського бюджетного процесу на ринок потрапляє великий обсяг гривні. Але на руку українській валюті в цьому році відіграють зовнішні фактори.

  - В цьому році цілком реально може змінитися спадний тренд по гривні, - прокоментував для "КП" в Україні "ситуацію на валютному ринку аналітик" Альпарі "Максим Пархоменко. - Сприяє цьому зниження боргового навантаження і збільшення валютної виручки від наших експортерів. Ціни на товари , які вони продають, зараз йдуть в зростання. у зв'язку з цим до кінця року гривня реально може досягти позначки в 25 гривень за долар. Прикладом можуть служити також наші сусіди - Молдова і Казахстан, валюти яких за останній час сильно зміцнилися, в середньому а 20%. Гривня може наздогнати сусідів і зміцнитися щодо своїх максимумів в 28.6 до 23 гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми