Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Долар в Україні може подешевшати до 23 гривень

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: долар, валюта, гривня

  Goldman Sachs очікує подальшого зміцнення української національної валюти нижче 25 грн, а експерти говорять, що ревальвація може бути ще сильнішою.

  19_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Якщо вірити прогнозам іноземних інвесторів, то зберігати свої заощадження в найближчим часом найкраще в гривні. Аналітики інвестбанку Goldman Sachs зберігають очікування щодо подальшого поступового зміцнення української грошової одиниці і прогнозують зростання курсу в перспективі 12 місяців до 25 грн / $ 1.

  Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на аналітичний огляд інвестбанку.

  Аналітики Goldman Sachs при цьому звернули увагу, що гривня взяла курс на зміцнення вже з початку року, тоді як перші місяці 2017 року динаміка була бічний. При цьому аналітики Goldman Sachs дев'ять місяців тому прогнозували зростання курсу гривні в перспективі трьох місяців до 25,3 грн / $ 1, шести місяців - до 25 грн / $ 1, 12 місяців і до кінця 2018 року - до 24,8 грн / $ 1.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська гривня стала найміцнішою валютою СНД

  Правда, в минулі роки ми спостерігали ослаблення гривні ближче до кінця року, коли через особливості українського бюджетного процесу на ринок потрапляє великий обсяг гривні. Але на руку українській валюті в цьому році відіграють зовнішні фактори.

  - В цьому році цілком реально може змінитися спадний тренд по гривні, - прокоментував для "КП" в Україні "ситуацію на валютному ринку аналітик" Альпарі "Максим Пархоменко. - Сприяє цьому зниження боргового навантаження і збільшення валютної виручки від наших експортерів. Ціни на товари , які вони продають, зараз йдуть в зростання. у зв'язку з цим до кінця року гривня реально може досягти позначки в 25 гривень за долар. Прикладом можуть служити також наші сусіди - Молдова і Казахстан, валюти яких за останній час сильно зміцнилися, в середньому а 20%. Гривня може наздогнати сусідів і зміцнитися щодо своїх максимумів в 28.6 до 23 гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми