Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Путін програв Гаазький суд по Криму

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Крим

  Третейський суд в Гаазі постановив, що Російська Федерація мусить відшкодувати декільком українським компаніям збитки за анексію Криму.

  1120_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

  Раніше повідомлялося, що в цій справі мова йде про суму в 159 млн доларів.

  “23 березня 2018 року, проконсультувавшись зі сторонами, склад арбітражу оголосив про завершення слухання справи згідно зі статтею 29 (1) Арбітражного Регламенту ЮНСІТРАЛ 1976 року. 2 травня 2018, порадившись, склад арбітражу виніс одноголосне рішення, що стосується питань відповідальності та збитків”, – йдеться в прес-релізі суду.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вартість землі може зрости в три рази, - Bloomberg

  Як вказано в постанові суду, Росія відповідальна за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму.

  Варто зазначити, що таке рішення стало першим в історії, за яким Росія змушена виплатити компенсацію в результаті анексії.

  Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа.

  Третейський суд підтвердив свою юрисдикцію у справах про майнові відносини в Криму влітку 2017 року.

  Росія рішення не визнала, після чого почала ігнорувати розгляд справи. У суді нагадують, що після проведення слухання по суті спору з 5 по 6 жовтня 2017 року склад арбітражу запросив сторони надати додаткові письмові пояснення. 11 грудня 2017 р. позивачі подали свої пояснення разом, Російська Федерація не надала жодних пояснень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми