Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Що потрібно знати про новий державний бренд

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Ukraine Now

  У світі створили бренд Ukraine Now, метою якого є популяризація України у світі.

  3930_1525959465_brend.jpg (47.13 Kb)


  За словами представника агентства, який створив даний бренд, люди, які ніколи не відвідували нашу країну, вважають її мешканців закритими, агресивними та нетолерантними. «Новий бренд покаже, що Україна - відкрита, сучасна країна, в якій саме тепер відбувається все найцікавіше. Якщо ми хочемо запросити до нас туристів, інвесторів, для них відчуття моменту є вкрай важливим, і це магічне слово «now» їх дуже приваблює.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бюджетникам" вирішили підняти зарплати

  Наразі відомо, що розробка бренду зайняла майже рік. Протягом цього часу вдалося створити кілька варіантів концепцій, котрі були показані шістьом фокус-групам у Великобританії, Німеччині та Польщі.

  Автори розробки наголосили, що жовтий колір в слогані зосереджує на головному меседжі - «зараз», синій є символом чогось нового, важливого, що привертає увагу, оскільки саме цей колір в мережі Інтернет використовується для різних попереджень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми