Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна мало приваблива для інвестицій

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Бізнес-спільнота України підтримала правки до законопроекту №8068 "Про національну безпеку України". Вони суттєво звужують компетенції СБУ у cфері економіки.

  2912_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Адже тиск правоохоронців — це одна із перешкод для надходження інвестицій в Україну. За результатами опитування, 77% іноземних інвесторів вважають корупцію однією з трьох основних перешкод для інвестування в Україну.

  У свою чергу низький рівень інвестування гальмує економічне зростання. За останні 12 років Україна значно відставала за цим показником. У 2017 році він склав 16%. Для 5-7% зростання ВВП, частка інвестицій має становити щонайменше 25%.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бюджетникам" вирішили підняти зарплати

  Фахівці наголошують, що низька інвестиційна активність пов'язана з відсутністю верховенства права в Україні. Вкладники не впевнені, що отримають дохід від інвестованих коштів. Також бояться, що їх активи арештують за допомогою корумпованих судів або правоохоронних органів.

  Так, за три перші місяці 2018 року темпи припливу прямих іноземних інвестицій уповільнилися до менше $100 млн на місяць. Водночас відплив дивідендів зріс.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми