Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ знайшов ключ до економічного процвітання України

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Для забезпечення стійкого економічного зростання Україна ввела і продовжує працювати над вісьмома ключовими структурними реформами.

  1518_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Про це сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час відкритої лекції для студентів Тернопільського національного економічного університету.

  За його словами, серед таких реформ – реструктуризація центробанку, очищення фінансового сектору, перебудова системи управління державними фінансами і податковою адміністрацією, реформа пенсійного забезпечення та енергетичного сектору, приватизація, боротьба з корупцією, а також відкриття ринку землі.

  Об’єднує всі ці реформи необхідність мати міцну інституційну основу для їх реалізації. Тому особливу увагу під час лекції представник МВФ звернув на інституційну економіку, закликавши майбутніх економістів глибше опановувати цю професію.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна на нафту б'є попередній рекорд

  “Значення міцних і ефективних урядових інституцій є ключовим для забезпечення ґрунтовного економічного зростання, що доведено авторитетними економічними дослідженнями. Інституційно зрілі держави традиційно демонструють вищі темпи економічного розвитку, хоча економісти все ще сперечаються, що є похідним одне від іншого – чи потужні інститути насамперед сприяють економічному піднесенню, чи, навпаки, сталий розвиток зміцнює самі інститути”, – зазначив Люнгман.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми