Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ знайшов ключ до економічного процвітання України

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Для забезпечення стійкого економічного зростання Україна ввела і продовжує працювати над вісьмома ключовими структурними реформами.

  1518_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Про це сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час відкритої лекції для студентів Тернопільського національного економічного університету.

  За його словами, серед таких реформ – реструктуризація центробанку, очищення фінансового сектору, перебудова системи управління державними фінансами і податковою адміністрацією, реформа пенсійного забезпечення та енергетичного сектору, приватизація, боротьба з корупцією, а також відкриття ринку землі.

  Об’єднує всі ці реформи необхідність мати міцну інституційну основу для їх реалізації. Тому особливу увагу під час лекції представник МВФ звернув на інституційну економіку, закликавши майбутніх економістів глибше опановувати цю професію.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна на нафту б'є попередній рекорд

  “Значення міцних і ефективних урядових інституцій є ключовим для забезпечення ґрунтовного економічного зростання, що доведено авторитетними економічними дослідженнями. Інституційно зрілі держави традиційно демонструють вищі темпи економічного розвитку, хоча економісти все ще сперечаються, що є похідним одне від іншого – чи потужні інститути насамперед сприяють економічному піднесенню, чи, навпаки, сталий розвиток зміцнює самі інститути”, – зазначив Люнгман.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми