Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Всесвітній банк високо оцінив реформи України в фінансовому секторі, - Нацбанк

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: НБУ

  Прес-служба НБУ на своїй сторінці в Facebook в понеділок, 21 травня повідомила, що у Світовому банку відзначили високу ефективність українських реформ у фінансовому секторі.

  4550_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Згідно з повідомленням, представники Світового банку і управлінці НБУ обговорили подальші кроки Національного банку і Міністерства фінансів щодо розвитку банківської системи України.

  Зокрема, в повідомленні НБУ йдеться: «У рамках турне по Східній Європі в Україну приїхали 10 виконавчих директорів Світового банку. В рамках свого візиту вони провели серію зустрічей з українськими чиновниками для обговорення подальшої співпраці. Представники Світового банку відзначили високу ефективність реформ, здійснених у фінансовому секторі».

  Також сторони торкнулися питання про вирішення проблем непрацюючих активів, а також скорочення високої частки державних банків у банківській системі України. Представники НБУ наголосили на необхідності подальших законодавчих змін. Йдеться про прийняття Верховною Радою законів про відновлення кредитування, про вдосконалення функціонування фінансового сектора в Україні, а також про реєстрацію та подальше схвалення вже розробленого законопроекту про компанію з управління активами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми