Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо найбільш розвинуту область України

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Кабінет Міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2017 рік. Харківська область підтвердила результати попередніх двох років і посіла перше місце серед інших областей України і друге – після міста Києва.

  8916_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Відповідні дані розміщені на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

  Загальна рейтингова оцінка регіонів розрахована за 64 показниками, які згруповані за 12 напрямками. За половиною напрямків і 22 показниками Харківська область входить до п’ятірки лідерів.

  Друге місце область займає за напрямками “Розвиток малого і середнього підприємництва”, “Відновлювана енергетика та енергоефективність”, “Соціальний захист та безпека”.

  При цьому за підсумками 2017 року Харківська область зміцнила свої позиції в економіці і соціальній сфері, зайнявши перші місця одразу за трьома напрямками: “Ефективність ринку праці”, “Доступність і якість послуг у сфері освіти” і “Раціональне природокористування та якість навколишнього середовища”. За результатами попередніх рейтингових оцінок (2015 і 2016 років) Харківщина випереджала місто Київ тільки в сфері освіти.

  Важливим підсумком роботи Харківської області стало відразу 9 перших місць за ключовими показниками, які стосуються соціального забезпечення населення, розвитку підприємництва, підвищення енергоефективності, якості освіти, соціального захисту дітей і поліпшення екологічної ситуації в регіоні (2016 року таких показників було 7, 2015 року – 4).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми