Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ тимчасово припинив співпрацю з Україною

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Міжнародний валютний фонд фактично припинив співпрацю з Україною. Замість очікуваного 14-го траншу, країна отримала лише 4-й.

  3204_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  "На сьогодні немає передумов, щоб говорити про дефолт в Україні. Однак співпраця з МВФ вкрай необхідна. Вона впливає на інвестиційну складову, на кредитні рейтинги і на впевненість інвесторів у тому, що в Україну можна вкладати гроші. Адже всі проекти зав'язані на програмі МВФ. Її відсутність унеможливлює роботу з інвесторами", - розповів представник Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Антон Усов.

  За його словами, економіка країни поступово зростає. Однак фактором умовного ризику є політична нестабільність в Україні.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна отримає черговий мільярдний кредит

  "Це пов'язано з майбутніми виборами. Але не варто забувати, що це той фактор, який присутній в контексті України останні 10-15 років. У передвиборчий час швидше за все ніяких реформ не буде", - каже експерт.

  Він наголосив, що співпрацю з МВФ потрібно однозначно продовжувати.

  "Я не став би говорити, що економіка України настільки стабільна і стійка, що можна обійтися без МВФ. У першу чергу фінансування Фонду — це фактор комфорту і кредитні рейтинги", - підсумував Антон Усов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми