Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ тимчасово припинив співпрацю з Україною

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Міжнародний валютний фонд фактично припинив співпрацю з Україною. Замість очікуваного 14-го траншу, країна отримала лише 4-й.

  3204_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  "На сьогодні немає передумов, щоб говорити про дефолт в Україні. Однак співпраця з МВФ вкрай необхідна. Вона впливає на інвестиційну складову, на кредитні рейтинги і на впевненість інвесторів у тому, що в Україну можна вкладати гроші. Адже всі проекти зав'язані на програмі МВФ. Її відсутність унеможливлює роботу з інвесторами", - розповів представник Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Антон Усов.

  За його словами, економіка країни поступово зростає. Однак фактором умовного ризику є політична нестабільність в Україні.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна отримає черговий мільярдний кредит

  "Це пов'язано з майбутніми виборами. Але не варто забувати, що це той фактор, який присутній в контексті України останні 10-15 років. У передвиборчий час швидше за все ніяких реформ не буде", - каже експерт.

  Він наголосив, що співпрацю з МВФ потрібно однозначно продовжувати.

  "Я не став би говорити, що економіка України настільки стабільна і стійка, що можна обійтися без МВФ. У першу чергу фінансування Фонду — це фактор комфорту і кредитні рейтинги", - підсумував Антон Усов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми