Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Зовнішня торгівля України скоротилася на рекордну суму

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: торгівля

  За перші чотири місяці поточного року загальний експорт української продукції зріс майже на 13 відсотків - до 15,4 мільярдів доларів, імпорт збільшився на 15 відсотків, до 16,8 мільярдів доларів, проте негативний сальдо погіршилося на 60 відсотків - до 1,4 мільярдів доларів .

  67_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Такі дані оприлюднили в прес-службі Держстату. У квітні цього року від'ємне сальдо склало 221 мільйон доларів, тоді як в березні - 460 мільйонів доларів, в лютому - 457 мільйонів доларів, в січні - 284 мільйони доларів. Частка російських товарів в загальному експорті України знизилася з 9,3 відсотків до 7,7 відсотків, в той же час в імпорті вона виросла з 13,4 відсотків до 15,2 відсотків.

  Негативне торговельне сальдо досягло за перші чотири місяці цього року 1,38 мільярдів доларів. Це вдвічі гірше за показники за перший квартал минулого року. Тільки за квітень цього року від'ємне сальдо збільшилось на 308,7 мільйонів доларів. У квітні минулого року цей показник становив 121 млн доларів. Експерти пов'язують зростання негативного сальдо зі скороченням експорту українських товарів до Росії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми