В цьому році виповнюється 22 роки, як була введена національна валюта України - гривня. Незважаючи на те, що нашу національну валюту не можна назвати стабільною, але у нас нас дійсно є приводи пишатися. Дійсно, за свої 22 роки вона пережила кілька дуже суттєвих для всіх нас падінь. Було це в 2008 і в 2014 році. В обох випадках гривню трясло через форс-мажорних обставин - світова криза і війна.
Про це у своєму блозі пише український блогер Філіп Духлій.
За його словами, українська грошова реформа 1996 року, яка була проведена ще президентом Кучмою донині є однією з найефективніших грошових реформ. Україна провела цю реформу на п'ятому році незалежності, і більше десяти років після цього мала одну з найстабільніших національних валют в світі, більш-менш спокійно пройшовши навіть криза 1998 року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні "луснув" ще один банк
Філіп Духлій зазначає, що це дуже в тему в світлі того, що в першому півріччі 2018 року гривня стала світовим лідером за темпами зміцнення до долара. І це при тому, що ще три роки тому гривня падала стрімкими темпами, і в 2014-2015 році країна була на межі дефолту. «Ми любимо недооцінювати себе і свої успіхи, бурчати, скаржитися, наганяти тугу і розповідати, як все погано, але не дивлячись ні на що - ми пройшли довгий шлях і вистояли, і нам є чим пишатися. Давайте про це теж не забувати », - резюмував Духлій.