Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Син Януковича програв суд Нацбанку

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Янукович

  Син колишнього президента Віктора Януковича Олександр остаточно програв суд Національному банку про відшкодування збитків його банку - "Всеукраїнський банк розвитку".

  5505_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Син колишнього президента Віктора Януковича Олександр остаточно програв суд Національному банку про відшкодування збитків його банку - "Всеукраїнський банк розвитку".

  Син екс-президента просив НБУ відшкодувати йому 1,5 млрд грн збитків.

  "Позовна заява мотивована тим, що він (Олександр Янукович) є засновником і власником 100 відсотків акцій публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський банк розвитку", – йдеться в рішенні.

  2014 року Нацбанк визнав ВБР банкрутом, а 2015-го – розпочав процедуру його ліквідації.

  Це, на думку Януковича-молодшого, позбавило його можливості розпоряджатися своєю власністю, акціями товариства та володіти всіма майновими правами, які посвідчують ці акції.

  Крім того, він вважає, що ВБР був "стабільною банківською установою" до прийняття рішень про банкрутство.

  "Розмір завданої йому майнової шкоди становить 1 567 941 000 грн, який дорівнює ринковій вартості 100-відсоткового пакету акцій ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", – пояснюють у суді.

  2017-го Янукович звернувся до суду стягнути з НБУ цю суму. Однак Печерський райсуд тоді вирішив, що позов був передчасним, адже його не позбавили права власності на акції банку, а лише тимчасово обмежили право управління.

  Наступного року таке ж рішення ухвалив апеляційний суд.

  Колегія Верховного суду 20 червня також вирішила, що Янукович не підтвердив протиправну поведінку НБУ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми