Фінанси. Гроші. Валюта, Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

У США спростили життя українським аграріям

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: США, аграрії

  Міністерство торгівлі США ухвалило рішення про припинення з 12 липня заходів щодо антидемпінгового мита на українські добрива.

  9072_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінагрополітики.

  Інформацію щодо п'ятирічного перегляду антидемпінгових заходів було опубліковано в офіційному віснику США Federal Register від 18.06.2018 № 117.

  Йдеться про такі українські добрива, як нітрат амонію.

  Перегляд скасування антидемпінгових заходів щодо нітрату амонію, призначеного для використання у сільському господарстві Міністерство торгівлі США ініціювало 1 травня 2018 року.

  "Оскільки українські зацікавлені сторони не брали участі в цьому огляді заходу, Міністерство торгівлі США скасовує цей антидемпінговий порядок сплати мита. Відповідне рішення надає можливість доступу українських виробників нітрату амонію на американський ринок", - додали в Міністерстві.

  Нагадаємо, антидемпінгове мито щодо нітрату амонію запровадили в США 12 вересня 2001 року в розмірі 156,29%.

  Нагадаємо, 14 березня Кабінет міністрів України схвалив заборону на ввезення мінеральних добрив з Росії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми